podsumowanie miesiąca
23/09/2015
1

Dropshipping. Co to jest?

Własny biznes bez kosztów początkowych? Czy to jest możliwe?

Dropshipping otwiera taką szansę. Dowiedz się, na czym polega ten model sprzedaży.

Dropshipping innowacyjna metoda wysyłkowej sprzedaży internetowej. Przyszła do nas z USA. Co ją wyróżnia? Pakowanie i wysyłka produktów do klienta końcowego odbywa się bezpośrednio z magazynów dostawcy.

Co to znaczy dla sprzedawcy? Może prowadzić sprzedaż wysyłkową bez własnego kapitału, a nawet bez działalności gospodarczej. Jak to możliwe?

Platforma dropshippingowa zapewnia bezpośredni kontakt między sprzedawcami a klientami docelowymi. Dlatego sprzedawca nie musi tworzyć zapasów i inwestować w powierzchnię magazynową. Odpadają także koszty reklamy. Platforma zajmuje się także dostawą, płatnościami i rozliczeniami.

Jakie korzyści ma z tego klient? Przede wszystkim otrzymuje wybór większy niż jest to możliwe w jakimkolwiek tradycyjnym sklepie – pod jednym adresem może znaleźć bardzo wiele różnych produktów. Klient oszczędza także czas i pieniądze – zakupy robi z domu, w bardzo konkurencyjnych cenach. Ma też pewność, że dostawcy są rzetelni. Same atuty. To powoduje, że ten model zakupów ma coraz więcej zwolenników.

podsumowanie miesiąca
23/09/2015
1
Podziel się
  1. Pingback: kyrie 4

Zostaw komentarz