podsumowanie miesiąca
15/01/2016
18

Wyróżniaj się newsletterem

Jak przyciągnąć klientów? Pomyśl o dobrym mailingu. Co to znaczy dobrym? Musi przykuwać uwagę i trafiać w moment.

 

Możemy przygotować najlepszy newsletter w galaktyce, a odbiorca nawet go nie przeczyta. Dlaczego? Ponieważ zniechęci go temat wiadomości. Dlatego to element kluczowy, zwłaszcza w przypadku, gdy odbiorcy korzystają
z urządzeń mobilnych.

 

W tematach wiadomości dobrze sprawdza się język korzyści. Dodatkową szansą na zdobycie uwagi odbiorcy jest preheader – krótki komunikat wyświetlany tuż za tematem wiadomości. Tutaj fundamentem jest call
to action.

 

Kiedy już odbiorca klika, zwykle czyta tylko nagłówek. Dlatego bądź maksymalnie konkretny i pozwól, by twój potencjalny klient objął wszystko co najważniejsze jednym spojrzeniem i od razu wiedział, o co chodzi.

 

Pamiętaj, że człowiek jest w stanie przyjąć zaledwie kilka informacji na raz – niektórzy eksperci twierdzą, że tylko cztery. Jeżeli w twoim newsletterze jest więcej informacji, rozdzielaj je graficznie, tak żeby w odbiorze stanowiły osobne części.

 

W marketingowym mailingu warto też pomyśleć o wykorzystaniu video, interaktywnych zdjęć czy infografik. Dlaczego? Tego typu elementy są łatwiejsze w odbiorze i lepiej przykuwają uwagę. Potwierdzają to statystyki: takie treści są klikane średnio nawet cztery razy częściej niż zwykłe linki. W sieci można znaleźć mnóstwo darmowych i prostych w obsłudze narzędzi, które umożliwiają generowanie takich materiałów.

 

Skuteczność mailingu wzrasta, kiedy przekaz trafia w odpowiedni moment. Przygotuj długofalową strategię sprzedaży i dopasuj do niej projekt newslettera.

 

podsumowanie miesiąca
15/01/2016
18
Podziel się
 1. Pingback: kyrie 3 shoes
 2. Pingback: nike air force 1
 3. Pingback: puma suede
 4. Pingback: adidas zx flux
 5. Pingback: prada shoes
 6. Pingback: lebron soldier 11
 7. Pingback: kyrie 1
 8. Pingback: kyrie 2
 9. Pingback: nike air max 97
 10. Pingback: nike pg 2
 11. Pingback: kyrie irving shoes
 12. Pingback: nike air huarache
 13. Pingback: kyrie 4
 14. Pingback: kyrie 4

Zostaw komentarz