podsumowanie miesiąca
04/03/2016
0

Dla kogo jest dropshipping?

To świetny pomysł nie tylko dla młodych, którzy chcą być zawodowo niezależni i zbierać doświadczenia. Dropshipping daje także duże możliwości dodatkowego zarobku bez konieczności zmiany zawodu.

Dropshipping jest dobry dla osób młodych, ponieważ bariera wejścia jest tu najmniejsza spośród wszystkich modeli handlu on-line. Jeszcze jedno: ten, kto zdobędzie marketingowy know-how, może również względnie szybko liczyć na finansową i zawodową niezależność.

Z drugiej strony dropshipping daje też możliwość dodatkowego zarobku. Na tym skorzystać mogą zwłaszcza te osoby, które zawodowo związane są z marketingiem lub sprzedażą. Posiadają już umiejętność zdobywania klientów i dobrze orientują się w określonych segmentach rynku. W modelu sprzedaży dropshippingowej mogą to wykorzystać, bez angażowania własnego kapitału,
a zatem bez ryzyka.

Dropshipping otwiera oczywiście dodatkowe możliwości również przed właścicielami sklepów stacjonarnych. Dla nich liczy się przede wszystkim to, że mogą w ten sposób poszerzyć asortyment i dotrzeć do większej liczby klientów.

 

podsumowanie miesiąca
04/03/2016
0
Podziel się

Zostaw komentarz