podsumowanie miesiąca
22/04/2016
16

Dodatkowy zarobek dla młodych

Myślisz o własnym e-sklepie, ale uczysz się i nie masz czasu na załatwianie formalności, zajmowanie się rozliczeniami i wysyłką? Dropka.pl zajmie się tym za Ciebie.

Sklep na platformie Dropka.pl to świetny pomysł na dodatkowy zarobek dla osób młodych. Dlaczego?

Masz dostęp do szerokiej bazy produktów, a nie płacisz za to. Co to oznacza i jak działa w praktyce? Wybierasz produkty, umieszczasz je w swoim sklepie, tylko od Ciebie zależy, jaką cenę zaproponujesz klientom.

Ważne: nie inwestujesz własnych środków w produkty, które wybierasz z bazy na platformie Dropka.pl. To znaczy, że nie potrzebujesz kapitału, żeby zacząć własny biznes.

Dropka.pl daje gotowe szablony sklepów internetowych. Konfigurujesz Twój sklep według własnego pomysłu.

Masz sklep, a nie martwisz się wysyłką produktów do klientów, rozliczeniami, a nawet nie musisz mieć własnej działalności gospodarczej (czytaj więcej na ten temat). Jak to działa?

Produkty kupuje i sprzedaje Dropka.pl (pod warunkiem, że są w bazie danych dostawców na platformie Dropka.pl), zajmuje się formalnościami i rozliczeniami.

Masz sklep, masz czas i nie masz żadnych stałych kosztów czy innych zobowiązań – nie martwią Cię opłaty i podatki związane z prowadzeniem firmy czy zaległe faktury.

Tylko od Ciebie zależy, jak dużo czasu i energii poświęcisz na swój sklep internetowy i dotarcie do klientów. Może to być tylko dodatkowy zarobek. Ale jeśli myślisz o niezależności, sklep na platformie Dropka.pl może stać się także Twoim głównym źródłem dochodów.

Więcej informacji: tutaj 

 

podsumowanie miesiąca
22/04/2016
16
Podziel się