podsumowanie miesiąca
13/05/2016
19

Zarabiaj z Dropka.pl na trzy sposoby

Prowadź własny sklep, stwórz własny katalog produktowy, zarabiaj polecając platformę Dropka.pl handlowcom, producentom i klientom. Każda z tych form jest elastyczna. Zarabiasz i pozostajesz w 100% niezależny.

Założenie i prowadzenie własnego sklepu internetowego na platformie Dropka.pl jest proste i nie wymaga inwestowania własnego kapitału. Pisaliśmy już o atutach tego modelu dropshippingu.

Dropka.pl daje jeszcze dwie inne możliwości zarabiania. Pierwsza z nich to stworzenie własnego internetowego katalogu produktowego. Na czym to polega? To uproszczona i wymagająca mniej czasu wersja sklepu online.

Na tym polega zarabianie na katalogu produktowym:

  • Wybierasz towary bezpłatnie – z szerokiej bazy produktów
  • Wybierasz swoje logo, edytujesz własne opisy i grafiki
  • Ustalasz swój zarobek, odbierasz prowizję ze sprzedaży

Możesz również zarabiać polecając portal Dropka.pl handlowcom, sklepom, producentom, klientom lub znajomym. Jak to działa?

  • Zarobisz do 20 zł za każdą osobę zarejestrowaną z Twojego polecenia.
  • Otrzymasz 20% zysku z transakcji osób, którym poleciłeś platformę Dropka.pl.
  • Każda pozyskana osoba to dodatkowy dochód dla Ciebie.

Dropka.pl to dobry pomysł dla tych, którzy szukają możliwości do dodatkowego zarobku. Przede wszystkim każda z trzech form zarabiania jest elastyczna: pracujesz, kiedy i jak chcesz, nie ponosisz żadnych kosztów stałych i nie masz żadnych zobowiązań. Zarabiasz, a pozostajesz w 100% niezależny.

podsumowanie miesiąca
13/05/2016
19
Podziel się