podsumowanie miesiąca
24/06/2016
37

Jak dodatkowo zarabiać na wakacjach?

Dropshipping daje pod tym względem duże możliwości.

Najważniejsze: pracujesz wtedy, kiedy chcesz i tam, gdzie chcesz. Masz wakacje jak freelancer, ale też dużo łatwiej.

Dropshipping w modelu oferowanym przez Dropka.pl ma tę zaletę, że nie łączy się z żadnymi zobowiązaniami, a na prowadzenie własnego e-sklepu możesz poświęcać tyle czasu, ile chcesz.

Poza tym tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz pracować. Możesz sprzedawać produkty klientom w Polsce, będąc w dowolnym miejscu na świecie – na plaży nad Bałtykiem, na Majorce, Kanarach czy w Tajlandii, jak również w podróży. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do sieci.

Masz wszystkie zalety pracy freelancera, ale masz też o tyle łatwiej niż freelancer, że Dropka.pl zajmuje się rozliczeniami z klientami, a także Twoim biznesem od strony informatycznej i technicznej. Dlatego współpraca z Dropka.pl to tak dobry sposób na dodatkowy zarobek również w okresie wakacyjnych wyjazdów. Tym bardziej, że taki wyjazd może być bardzo inspirujący marketingowo.

 

Masz e-sklep na Dropka.pl:

  • Pracujesz, gdzie chcesz – wystarczy połączenie z Internetem
  • Pracujesz, ile chcesz – pracujesz dla siebie
  • Robisz sobie wakacje, kiedy chcesz – nie masz żadnych zobowiązań

Najlepsze jest być może to, że Twój sklep (lub katalog produktowy) będzie dostępny dla klientów i w pełni funkcjonalny nawet wtedy, gdy zrobisz sobie bardzo długie wakacje i przez pewien czas w ogóle nie będziesz się nim zajmował.

 

 

podsumowanie miesiąca
24/06/2016
37
Podziel się