podsumowanie miesiąca
16/10/2016
66

FAQ na stronie

UŁATWIENIE DLA WSZYSTKICH!

FAQ (Frequently Asked Questions) – czyli najczęściej zadawane pytania, są bardzo ważnym elementem każdego serwisu www, tym bardziej serwisu który oferuje na sprzedaż towary lub usługi.

FAQ jest olbrzymim ułatwieniem w kontakcie z klientami serwisów www. Po uruchomieniu strony, zawsze ktoś będzie będzie miał pytania odnośnie funkcjonowania strony i sprzedawanych dóbr. Zbiór takich pytań i gotowych już na nie odpowiedzi umieszczamy w ogólnodostępnym miejscu w naszym serwisie, co przede wszystkim oszczędza czas i zakłopotanie klientom, ale także administratorom, którzy nie muszą odpowiadać kilkukrotnie na powtarzające się pytania.

Bardzo często zdarzą się że popularne FAQ są źródłem i inspiracją do wprowadzania zmian w portalach internetowych, a także w samych produktach. Przy powtarzających się pytaniach o te same rzeczy, administratorzy wiedzą, że dane aspekty strony muszą być poprawione żeby nie stawiały przed naszymi klientami morza pytań, bo to odbija się na efektach i rentowności naszego biznesu online. 

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami na DROPKA.PL, mamy nadzieję że rozwieją one wiele wątpliwości i ułatwią współpracę z przyszłymi klientami.

podsumowanie miesiąca
16/10/2016
66
Podziel się
 1. Pingback: Nike KD 8 Mens
 2. Pingback: nike kobe 10 blue
 3. Pingback: Fitflops Sale
 4. Pingback: nike sb dunk
 5. Pingback: yeezy supreme
 6. Pingback: adidas yeezy boost
 7. Pingback: ultra boost shoes
 8. Pingback: Adidas Apparel
 9. Pingback: Lebron James Shoes
 10. Pingback: nike roshe run
 11. Pingback: kyrie 3
 12. Pingback: kyrie irving shoes
 13. Pingback: kyrie 4
 14. Pingback: nike pg 2
 15. Pingback: puma suede
 16. Pingback: lebron soldier 10

Zostaw komentarz