podsumowanie miesiąca
24/12/2016
20

Noworoczne zakupy

Styczeń to doskonały czas na zakupy.

Ceny na wyprzedażach zeszłorocznych kolekcji w USA są niższe nawet o 80%. O takich upustach na naszym rodzimym podwórku możemy póki co, tylko pomarzyć. I choć zniżki nie są tak znaczne, klientów nie brakuje.

Inaczej jest w sieci, tutaj ceny na wyprzedażach nie różnią się wiele od zagranicznych i zakupy noworoczne to wspaniała okazja na zaoszczędzenie kilku a nawet kilkuset złotych. Taka gratka na klientów czeka w większości sklepów online, więc warto pomyśleć o zakupach nie tylko przed Nowym Rokiem i Świętami ale także już w samym styczniu.

Z drugiej strony natomiast – Nowy Rok to nowe postanowienia noworoczne, które w większości przypadków powtarzają się od lat, a to sklepy internetowe potrafią wykorzystać. Ludzie przy postanowieniach noworocznych kupują masę rzeczy i nie zwracają uwagi na ceny, a tu niestety możemy paść ofiarą dużych zwyżek cenowych. Uważajmy więc na towary najbliżej związane z postanowieniami noworocznymi, a celujmy w towary które chcieliśmy kupić jeszcze w zeszłym roku.

Poniżej lista najczęstszych postanowień noworocznych:

  1. Rzucę palenie
  2. Schudnę
  3. Nauczę się języka obcego
  4. Wyjadę w podróż
  5. Zacznę ćwiczyć

Z powyższej listy łatwo wywnioskować, że ceny na specyfiki pomagające w rzucaniu palenia, diety, akcesoria do ćwiczeń, do nauki języków i wszelkie inne związane z danymi postanowieniami mogą złapać nas w pułapkę, więc powinniśmy na to uważać.

Życzymy udanych i rozważnych zakupów, zarówno przed jak i po Nowym Roku.

Dropka.pl

podsumowanie miesiąca
24/12/2016
20
Podziel się