podsumowanie miesiąca
28/01/2017
0

Nadchodzą walentynki

Walentynki to czas wzajemnych podarunków, podobnie do dnia kobiet…

to właśnie kobiety częściej oczekują prezentów (mimo, że tak często się nie przyznają). Jednak oprócz kwiatów które mężczyźni im wręczają to właśnie kobiety kupują na walentynki dużo więcej prezentów rzeczowych, szczególnie młodsze kobiety lub kobiety w młodych związkach.

Damskie zakupy to najczęściej zegarki męskie, męska biżuteria, perfumy oraz DAMSKA bielizna. Sporadycznie mężczyźni dostają gadżety jak słuchawki, odtwarzacze itp.

Z mężczyzną będzie nam dużo łatwiej, ponieważ panowie na walentynkowych zakupach celują w bieliznę oraz biżuterię. Dodatkowo nie przywiązują takiej uwagi do zakupów i dużo szybciej podejmują decyzję. Wielką zachętą są też gotowe prezenty (nie wiem dlaczego w Polsce sklepów online oferujących taką usługę jest tak mało).

Jeżeli panowie będą mieli do wyboru bieliznę damską, lub taką samą bieliznę ale już zapakowaną w ładny kartonik z kokardą to większość wybierze opcję drugą, nawet jeśli będzie droższa o 20 – 30zł. Warto o tym pomyśleć, szczególnie jeżeli sami pakujemy i wysyłamy towar do klientów. Możemy tym zwrócić uwagę dużej liczby odbiorców. Ludzie stają się coraz bardziej wygodni, a to się ceni.

podsumowanie miesiąca
28/01/2017
0
Podziel się

Zostaw komentarz