podsumowanie miesiąca
29/04/2017
0

Pierwszy biznes online

Otwieramy nasz pierwszy biznes online.


Niskie koszta na start.

Kiedy chcesz zacząć swój biznes, liczy się każdy grosz. Boisz się ryzykować, ale nie masz pewności że plan wypali? Spróbuj uruchomić swój sklep online, to tanie lub nawet darmowe rozwiązanie które z pewnością przypadnie Ci do gustu. Tym bardziej, że w Polsce coraz bardziej rozwija się rynek dropshipping, więc nie musisz się kłopotać zatowarowaniem swojego sklepu, ani tracić czasu na obsługę zamówień czy pakowanie towaru.

Sklep online z zatowarowaniem w systemie dropshipping to świetnie rozwiązanie na Twój pierwszy biznes online.

 

Niepotrzebna wiedza techniczna.

Mnóstwo osób zwleka lub w ogóle nie rusza ze swoim e-biznesem z bardzo oczywistej przyczyny – nie posiadają informatycznej wiedzy. W dzisiejszych czasach przydaje się ona do prowadzenie sklepu online, ale nie jest niezbędna.

Platformy umożliwiające otarcie swojego sklepu dostarczają mnóstwa gotowych rozwiązań z których na pewno wybierzemy coś dla siebie. Nie musimy oglądać kodu html, nie musimy znać znaczników, ani skomplikowanych skryptów. Wszystko odbywa się teraz dużo prościej, systemy sklepów online wręcz prowadzą nas za rękę i często jedynymi rzeczami które musimy zrobić to wybór towarów do naszego sklepu, kilku kolorów i tekstów, resztę po prostu przestawiamy myszką według własnego upodobania, po czym klikamy zapisz.

Jeżeli dalej nie jesteś przekonany do uruchomienia swojego sklepu, spróbuj – za większość rozwiązań na początku nie trzeba płacić. Jeżeli coś Ci się nie spodoba zawsze można zrezygnować, ale po pierwszej próbie zobaczysz jakie to łatwe i mamy nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej.

 

Jeden lub tylko kilka produktów na start.

Dużo osób myśli że własny sklep online to magazyn, mnóstwo towaru, pakowanie i logistyka. Nic bardziej mylnego, na rynku dostępne mamy rozwiązania dropshipping dzięki którym możesz uruchomić sklep online bez posiadania towaru lub z minimalną jego ilością. To dostawcy towaru pakują i wysyłają towar do Twoich klientów, Ty jedynie liczysz zyski.

Jeżeli posiadasz tylko kilka produktów możesz umieścić je w swoim sklepie online, a ofertę uzupełnić towarami z dropshippingu, w ten sposób oferta Twojego sklepu może zawierać setki produktów, Ty będziesz wysyłał te produkty które posiadasz fizycznie, reszta zostanie wysłana bezpośredni przez dostawcę. Na szczęście zarobek ze wszystkich produktów trafi do Ciebie.

podsumowanie miesiąca
29/04/2017
0
Podziel się

Zostaw komentarz